107,6 FM

10.2.2019 | Pomoc chorym - znak obecności Kościoła w świecie

10.2.2019 | Pomoc chorym - znak obecności Kościoła w świecie   Dzień chorego. Hospicjum św. Anny w Lubartowie Agnieszka Gieroba /Foto Gość "Zachęcam Was, abyście nadal byli znakiem obecności Kościoła w zsekularyzowanym świecie" - pisze w orędziu na Światowy Dzień Chorego papież Franciszek, zwracając się do wolontariuszy. Czy i jak każdy z nas – nie tylko z okazji Dnia Chorego ­­– może być znakiem obecności Kościoła w zsekularyzowanym świecie?
M.in. o tym w rozmawiamy z lekarką, prezes stowarzyszenia hospicjum w Chorzowie oraz prezes śląskiego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia Lekarzy Polskich, Barbarą Kopczyńską. Warto słuchać!

cz.1

cz.2

cz.3

cz.4

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Tym żyje Kościół

Tym żyje Kościół   Niedziela 8:00. Zapraszają Aneta Kuberska-Bębas i Sylwester Strzałkowski

Prześladowania chrześcijan...
Papieskie pielgrzymki...
Relacje państwo – Kościół...
Ekumenizm...
Dialog z islamem...
Świeccy w Kościele...

…tym żyje Kościół

A my rozmawiamy o tym co niedzielę z naszymi gośćmi - ekspertami i świadkami.
Zapraszamy o 8.00.
 

Programy