107,6 FM

03.02.2019 | Ojciec Bogusław "Kalundżi" o Ugandzie

W magazynie misyjnym wspominamy śp. Helenę Kmieć. Będzie też o tym, jak w Ugandzie pracuje o. Bogusław "Kalundżi" Dąbrowski.

03.02.2019 | Ojciec Bogusław "Kalundżi" o Ugandzie  

Wspominamy śp. Helenę Kmieć   Wspominamy śp. Helenę Kmieć
Fundacja im. Heleny Kmieć
- Misja Heleny trwa - przekonuje ks. Mirosław Staniek, dyrektor Wolontariatu Misyjnego SALVATOR i prezes Fundacji im. Heleny Kmieć. Duchowny pielęgnuje pozytywne wspomnienia o Helence. Zresztą tak o niej mówili wszyscy znajomi i przyjaciele:

W drugiej części magazynu misyjnego przenosimy się do Ugandy - to za sprawą ojca Bogusława Dąbrowskiego. Misjonarz, będąc na misjach w tym afrykańskim kraju, zyskał kolejne afrykańskie imię - "Kalundżi". Podczas audycji wyjaśnia, co ono oznacza.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Programy