107,6 FM

Debata walentynkowa "Z tym czekać nie warto! Małżeństwo przed 30?", Katowice, 27 lutego

Z tym czekać nie warto! Małżeństwo przed 30? - to temat szóstej edycji Debaty Walentynkowej. Odbędzie się ona w środę, 27 lutego o godz. 17.00 w auli CNTI Uniwersytetu Ekonomicznego (ul. Bogucicka 5, Katowice).

W debacie wezmą udział Monika i Marcin Gomułkowie, którzy prowadzą bloga i kanał na YouTubie "Początek wieczności", oraz Gabriela Blacha-Cupiał i Jakub Cupiał – kompozytorka muzyki chrześcijańskiej i strateg.

"Dziś, kiedy w świecie panuje ogólny trend odkładania ślubu na później, chcemy pokazać, że małżeństwo jest piękne i nie warto czekać z zawarciem go" - piszą organizatorzy.

Debata, jak zawsze, ma charakter otwarty, nie ma ograniczeń wiekowych, udział w niej jest bezpłatny. Poprowadzą ją Agnieszka Skrzypczyk, redaktor Radia eM, oraz Marek Kiczka, rzecznik prasowy Uniwersytetu Ekonomicznego.

Warto posłuchać, co mają do powiedzenia o małżeństwie goście debaty. Monika i Marcin na blogu przedstawiają się: "Małżeństwo jest BOSKIE? Jesteśmy o tym święcie przekonani! Zapraszamy do doświadczania tego daru – Miłości mocniejszej niż śmierć – razem z nami!". Z kolei Gabriela i Jakub na swojej stronie piszą: "Małżeństwo to właśnie początek rozumienia pełni miłości". Wspólnie odkrywają tę drogę od 2014 r.

Monika i Marcin Gomułkowie są rodzicami dwójki dzieci; mieszkają we Wrocławiu. Można ich spotkać w różnych miejscach Polski, gdzie dzielą się swoim doświadczeniem miłości podczas licznych konferencji. Będzie to ich pierwsze spotkanie na Górnym Śląsku.

Gabriela Blacha-Cupiał śpiewa, gra na skrzypcach, komponuje i pisze teksty, prowadzi warsztaty gospel, jest realizatorem dźwięku. Jej pierwsza płyta nosi tytuł "Jakubowy dar" - od piosenki dedykowanej mężowi z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Jakub tworzy strategie dla marek w ramach agencji strategiczno-kreatywnej.

Organizatorem Debaty jest Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej; partnerem Katolicki Związek Akademicki Gaudeamus.

We wcześniejszych udział wzięli m.in. ks. Piotr Pawlukiewicz, o. Ksawery Knotz, Magda Anioł, Gabi Gąsior, Jola Szymańska, Magdalena Wołochowicz oraz dziennikarze „Gościa Niedzielnego” – Marcin Jakimowicz i Franciszek Kucharczak.

Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/events/296527934342362/.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama