107,6 FM

Jak spędzić czas z dzieckiem nie wyjeżdżając daleko

niedziela, 14.00

Jak zaplanować wakacje? Dla tych co nad morze, jeziora, czy w góry to żaden problem. Ale Ci którzy zostają na miejscu, chcieliby odnaleźć jakieś atrakcje w regionie. Czas z dzieckiem warto spędzić np. w gospodarstwie edukacyjnym. We "Wspieramy mamy" w niedzielę po 14.00 zaproponujemy jedno z takich miejsc. 

Zaprasza Katarzyna Podsiadło.

 

 

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny   Katarzyna Widera-Podsiadło

"Wspieramy mamy" w sytuacjach kulinarnych, wychowawczych, dnia codziennego. Słowem wszystko co może pomóc rodzicom w funkcjonowaniu rodziny. W każdą niedzielę Katarzyna Podsiadło i jej goście poradzą Państwu, jak być super rodzicem.

 

Programy