107,6 FM

20.02.2019 | Wygrana radość

Justyna Przywitowska to laureatka konkursu zorganizowanego przez naszą rozgłośnię. Dzięki wygranej poleciała na Światowe Dni Młodzieży w Panamie.

20.02.2019 | Wygrana radość  

- Nie znałam Radia eM - mówi Justyna Przywitowska. - Wygrałam radiowy konkurs, bo koleżanka dała mi znać, żebym spróbowała. Zmywałam podłogę i wysłałam SMS, że chcę pojechać do Panamy.

Spotykamy się w Warszawie, gdzie Justyna studiuje Zdrowie Publiczne na Uniwersytecie Warszawskim. - Może to przeznaczenie, żebym zaczęła słuchać radia - dodaje.

20.02.2019 | Wygrana radość  

 

- Pan Bóg czuwał nad wszystkim. To było cudowne. Mam tyle powodów do wdzięczności - mówi Justyna. Jej słowa przekonują mnie, że radość jaką przeżyła, to Boży dar.

20.02.2019 | Wygrana radość  

-Żaden mężczyzna nie doprowadził mnie do łez, tak jak papież Franciszek - śmieje się Justyna. Pokazuje mi zdjęcie, które udało się zrobić, kiedy przejeżdżał. - Czy te dni Cię zmieniły? - pytam. Odpowiedzią jest śmiech i oczy pełne wzruszenia...

20.02.2019 | Wygrana radość  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy