107,6 FM

Męski balans, czyli ja i moje emocje! Katowice, 11 marca

Wspólnota Mężczyźni Świętego Józefa zaprasza mężczyzn na warsztaty pt.: Męski balans, czyli ja i moje emocje!

Spotkanie składa się z dwóch części - wykładowej i warsztatowej. W pierwszej części dowiesz się co to są emocje, jaką pełnią rolę oraz jak radzić sobie z nimi w relacjach! W drugiej części, zdobytą wiedzę będziemy przekuwać w praktykę!

Prowadzącym warsztaty jest ks. Krzysztof Matuszewski - dr teologii, psycholog, psychoterapeuta, który na co dzień pracuje jako adiunkt w Katedrze Nauk o Rodzinie Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego.

Pełni on również funkcję kierownika Archidiecezjalnej Poradni Specjalistycznej i pomaga osobom z problemami natury psychicznej i duchowej (psychoterapia, poradnictwo psychologiczne, towarzyszenie duchowe, pomoc duchowa).

Miejsce warsztatów: Salki Katechetyczne przy Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Katowicach-Koszutce

Termin spotkania: 11 marzec 2019 godz. 18:30

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama