107,6 FM

 • Michal22
  07.03.2019 13:06
  zło trzeba potępiać Jezus by wybaczył ale ja Śmiem twierdzić że ktoś tymi ludźmi manipulował albo wiedzieli dobrze Co robią a teraz chcą wywinąć się od kary to nie może być tak że ktoś inny poniesie karę za Zrobiony czy a oni co bo byli nie karani to mogą dalej robić to co robią nie kara powinna ich odstraszyć powinni dostać ciężką pracę żeby nauczyć się że podrzucę ręki się nie nie wyciąga a jak nie to widać ojciec i matka nie nauczyli dobrze tych ludzi być społecznika mi tyle
  doceń 11
 • halinkaa
  07.03.2019 17:34
  jak to są dzieci z dobrych domów, to co robią te ze złych?
  doceń 19
 • Magdalena102
  08.03.2019 11:52
  Myślę, że tutaj najprawdopodobniej to raczej nie kwestia "dobrego" czy "złego" domu, ale pod wpływem jakich substancji były te dzieci. Dalszą, ale fundamentalną sprawą jest, jak budowane są w domu relacje żeby po te substancje dzieci nie sięgały. z drugiej strony mam duży szacunek do postawy jednego z ojców, który ujawnił sprawców; jestem przekonana, że nie było to łatwe. A to duża szansa dla tych nastolatków.
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama