107,6 FM

Debata "Ochrona życia poczętego - konieczność czy fanaberia", Katowice, 23 marca

O sensie życia krótszego niż oddech i o tym, co ważniejsze - świętość czy jakość życia - będą dyskutować uczestnicy debaty "Ochrona życia poczętego - bezcenna konieczność czy kościelna fanaberia".

Wezmą w niej udział dr n. med. Magdalena Wąsek-Buko, pediatra i neonatolog, dr Błażej Kmieciak, dyrektor Centrum Bioetyki Instytutu Ordo Iuris, oraz ks. dr hab. Antoni Bartoszek, dziekan Wydziału Teologicznego UŚ.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 23 marca o 19.00 w sali nr 202 na Wydziale Teologicznym UŚ w Katowicach (ul. Jordana 18). Na profilu: facebook.com/Diakonia.Zycia można też uczestniczyć w transmisji online.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama