107,6 FM

 • NICK
  17.03.2019 16:28
  Gorzej jak ofiarą nagonki na kapłanów staje się Kościół czyli wszyscy wierni. „dlaczego media nie piszą i nagłaśniają historii dzieci skrzywdzonych seksualnie przez niekapłanów.” Dlatego bo tu nie chodzi o dobro dzieci ale zniszczenie autorytetu duchowieństwa, tak by nie mogli zwracać uwagi innym w sprawach moralnych. Środowiska które najzacieklej ścigają przypadki wykorzystania seksualnego małoletnich wśród duchownych same nierzadko promują wynaturzenia.
 • Gość Maciej
  17.03.2019 20:42
  Arcybiskup powiedział nieprawdę, jakoby media nie nagłaśniały przypadków krzywdzenia dzieci przez niekapłanów – proszę sobie przypomnieć głośną i bardzo smutną sprawę chóru dziecięcego z Poznania, oraz wiele innych smutnych spraw w Polsce i nie tylko. Arcybiskup również nieprawdziwie powiązał zasadę „zero tolerancji” z reżimami bolszewickim i nazistowskim.
  doceń 9
 • żylasty
  18.03.2019 13:24
  Jestem b. wdzięczny S.Dziwiszowi za zorganizowanie ŚDM, jednak na czasy takiego frontalnego ataku na Kościół cieszę się że szefem krakowskiego kościoła jest M.Jędraszewski. Spokojnie, rzeczowo, przystępnie i mądrze odpowiada na te ataki. Jestem z niego dumny.
  doceń 0
 • romanw
  18.03.2019 18:40
  Szanowna Eminencjo! Dlaczego Eminencja wyjechała z Rzymu przed zakończeniem obrad i nie uczestniczyła w nabożeństwie pokutnym?
  doceń 8

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama