107,6 FM

Opublikowano List Otwarty przeciw deklaracji LGBT+ w Warszawie

Adresatami Listu są ministrowie edukacji i sprawiedliwości oraz Rzecznik Praw Dziecka.

Autorzy Listu opublikowanego na stronie stop-seksualizacji.pl zwracają uwagę na niebezpieczeństwa związane z wprowadzeniem do warszawskich szkół proponowanych przez ratusz rozwiązań z zakresu edukacji seksualnej. Ich zdaniem promowane przez prezydenta Trzaskowskiego standardy WHO dotyczące edukacji antydyskryminacyjnej i seksualnej wypełniają znamiona wielu przestępstw pedofilskich m.in. poprzez udostępnianie małoletniemu treści lub przedmiotów o charakterze pornograficznym czy symulowanie czynności seksualnych przy użyciu sztucznych organów płciowych. 

W związku z tymi obawami sygnatariusze Listu oczekują od ministrów edukacji i sprawiedliwości oraz Rzecznika Praw dziecka podjęcia niezwłocznych działań w celu uniemożliwienia realizacji zaleceń WHO w warszawskich szkołach, poinformowania o podjętych działaniach oraz podania do publicznej wiadomości oceny prawnej działań podjętych przez warszawski ratusz.

List Otwarty jest wspólna inicjatywą Stowarzyszenia Rodzice Chronią Dzieci, Stowarzyszenia Rodzin Wielodzietnych Warszawy i Mazowsza oraz Fundacji Pro - Prawo do Życia. Autorzy publikacji zachęcają również inne organizacje do podpisania tego dokumentu.

« 1 »
 • Ara
  21.03.2019 14:22
  Napiszę tak "jak Kali ukraść krowa to dobrze, ale jak Kalemu ukraść to źle" i Tyle w temacie hipokryzji przeciwników karty LGBT
 • św Eufenia
  21.03.2019 15:19
  Od razu było wiadomo że homoseksualistom chodzi o dzieci. Wara od dzieci.
  doceń 12

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama