107,6 FM

Tydzień bezustannej modlitwy za księży - włącz się!

Modlitwa ma trwać nawet nocami. Wejdź na specjalny internetowy formularz i zapisz się na konkretną godzinę.

W dniach od 1 do 7 kwietnia chcemy zorganizować czas bezustannej modlitwy za kapłanów, polecając ich posługę i wszystkie ich sprawy. Pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do takiego modlitewnego czuwania - czytamy na stronie Domu Formacyjnego Ruchu Światło-Życie w Wiśle-Jaworniku.

Czuwanie rozpocznie się w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 0:00, a zakończy w niedzielę 7 kwietnia o 23:59.

Formularz, w którym można zadeklarować się na konkretną godzinę modlitwy, znajdziesz na stronie http://jawornik.org/tydzien-modlitw-za-kaplanow/

Mottem czuwania są słowa papieża Franciszka: "Módlcie się za nas, biskupów i za kapłanów. Tak bardzo tego potrzebujemy, abyśmy trwali wierni, abyśmy byli ludźmi, którzy czuwają nad stadem".

Forma modlitwy jest dowolna (to może być Różaniec, adoracja, Eucharystia i Komunia przyjęta w intencji kapłanów, itp.), ale zakłada pełną godzinę czuwania na modlitwie.

Osoby, które chcą otrzymać przypomnienie pół godziny przed rozpoczęciem czasu swojego czuwania, proszone są, by w formularzu zgłoszeniowym podać swój numer telefonu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Stanisław_Miłosz
    23.03.2019 09:53
    Ze szczególnym uwzględnieniem tych niesłusznie, niesprawiedliwie, oskarżanych za niecne występki.
    doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama