107,6 FM

27.03.2019 | Miejsce spotkania z Bogiem

O pragnieniu bycia blisko Boga, o Domach Modlitwy, konferencji Serce Dawida i działaniu Ducha Świętego w Kościele rozmawiam z Maciejem Wolskim, liderem Domu Modlitwy Warszawa 24/7

W Domu Modlitwy Warszawa 24/7 z Maciejem Wolskim rozmawiamy o powstaniu tego miejsca, powołaniu do modlitwy i doświadczeniu Ducha Świętego prowadzącego do budowania jedności.

Serce Dawida - o książce, konferencji i biblijnym królu, z którym każdy może się utożsamić. Maciej Wolski mówi o Bogu obecnym w naszym życiu w momentach zwycięstw, ale i w czasie upadku...

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy