107,6 FM

Niesamowite owoce wybaczenia zdrady

– Odebrałam jej męża, a ona… otwarła mnie na miłość Boga – mówi w nowym numerze "Gościa Niedzielnego" nauczycielka języka hiszpańskiego z Komorowa Hanna Czelakowska.

Nie usprawiedliwia się. Mówi wprost o małżeńskim dramacie z perspektywy "tej trzeciej". Jednak główną bohaterką jej świadectwa jest kobieta, której odebrała męża, Meksykanka. "Przez wiele lat okazywała mi autentyczną miłość. Nie nastawiała swych dzieci przeciwko moim. Pozwalała im się odwiedzać, wspólnie się bawić. (...) Było w niej wiele pokoju. Jej przebaczenie – osoby, którą zraniłam, której odebrałam męża – otworzyło moje serce na miłość Bożą. Jej przebaczenie uwalniało mnie z niewoli braku wybaczenia – i mnie, i ją, i nasze dzieci" - opowiada Hanna Czelakowska.

O tym, jak potoczyła się ta niezwykła historia, przeczytasz w tekście pt. "Wybaczyć zdradę" oraz w najnowszym numerze "Gościa Niedzielnego".

« 1 »
 • tomaszl
  29.03.2019 10:53
  Już te kilka zdań pokazują jak wielkie jest współczesne pomieszanie pojęć i jak wielki jest dramat braku zrozumienia podstawowej zasady - jeden mąż/jedna żona od ślubu do śmierci.
  Co ciekawe, kobiety często "wybaczają" zdradę w imię tzw. troski o dzieci. Ale czy o to chodzi katolikom?
 • arti
  31.03.2019 12:43
  Niestety to co pisze TomaszL jest prawdą. Relatywizm wkroczył do mojego Kościoła. Po co w ogóle takie artykuły w katolickim piśmie? Przecież to tak naprawdę afirmacja niewierności i cudzołóstwa i promocja "rodzin patchworkowych". Owoce takiej nauki są dramatyczne: moi znajomi ze wspólnot (oaza, neokatechumenat) mówią wprost, że można załatwić sobie "rozwód kościelny" a w ostateczności papież dopuścił rozwodników do Komunii Św. więc po co się męczyć w małżeństwie sakramentalnym jak są probelmy. Straszne...
  doceń 2
 • gut
  31.03.2019 21:51
  Wielki Szacunek za to Świadectwo!!!!!
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama