107,6 FM

Sobota paszportowa, czyli jak szybko wyrobić paszport

W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach odbyła się sobota paszportowa. Wnioski o wyrobienie nowego dokumentu można było złożyć też w Bielsku-Białej i Częstochowie.

Sobota paszportowa, czyli jak szybko wyrobić paszport   Katowice 22 02 2019 Paszport obywatelstwo obywatel Polak. Uwaga !!! Zdjcie ilustracyjne. Foto:Henryk Przondziono/Gość Niedzielny Henryk Przondziono

Tłumy osób oczekiwały dziś w Biurze Obsługi Klienta Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. To z powodu "soboty paszportowej' - dzisiaj bez problemu mogli złożyć wniosek o paszport lub go odebrać. Z mikrofonem Radia eM wybrała się tam nasza reporterka, Agnieszka Skrzypczyk.

Wnioski na  wyrobienie nowego dokumentu można było złożyć też w delegaturach terenowych w Bielsku-Białej i Częstochowie. Skąd taki pomysł, by urzędnicy pracowali w soboty? - wyjaśnia Lidia Wójcik z Biura Paszportowego.

Również w następnych miesiącach wiosennych i letnich planowane są soboty, podczas których czynne będą oddziały paszportowe.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama