107,6 FM

Zabrze. W Dniu Innowatora otwarto Laboratorium Kreatywnego Myślenia

Laboratorium Kreatywnego Myślenia zostało dziś oficjalnie otwarte na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Na co pozwoli nowa sala zabrzańskiej uczelni?

Na Politechnice Śląskiej w Zabrzu odbył się dziś Dzień Innowatora. Konferencja rozpoczęła się od uroczystego otwarcia Laboratorium Kreatywnego Myślenia na Wydziale Organizacji i Zarządzania:

Laboratorium Kreatywnego Myślenia - to specjalna sala, w której studenci mogą korzystać z multi-dotykowych stołów , okularów wirtualnej rzeczywistości i tablic umożliwiających tworzenie mapy myśli:

Dodajmy, że Dzień Innowatora odbywa się na uczelni po raz drugi i biorą w nim udział przedstawiciele nauki i biznesu. Wydarzenie jest dla studentów okazją do zapoznania się z ofertą wsparcia młodych przedsiębiorców.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama