107,6 FM

Świętochłowice: dzień otwarty w Zespole Szkół Salezjańskich

Dziś w Zespole Szkól Salezjańskich w Świętochłowicach dzień otwarty. Rodzice, młodzież i dzieci mogą zapoznać się z ofertą placówki.

Zespół Szkół Salezjańskich kształci dzieci i młodzież w szkole podstawowej, a potem na poziomie technikum lub liceum ogólnokształcącego. - Uczymy dobrze i jesteśmy przyjaciółmi naszych uczniów - mówi Aleksandra Łopatkiewicz nauczyciel języka angielskiego i zaprasza do odwiedzenia szkoły:

Świętochłowice: dzień otwarty w Zespole Szkół Salezjańskich   Młodzież prezentuje swoją szkołę na daniach otwartych Mateusz Kornas /Radio eM

Zespół Szkół Salezjańskich to jedna z nielicznych szkół w Polsce, która oferuje tzw. system prewencyjny ks. Jana Bosko - polegający nie tylko na edukacji, ale i wychowaniu dzieci oraz młodzieży w wartościach chrześcijańskich. Nad wyborem szkoły zastanawia się Marzena Kocholik ze swoim synem Wiktorem:

W liceum i technikum otwierane są też nowe klasy o profilu: dziennikarsko-prawniczym, medycznym, politechnicznym oraz informatycznym. Dzień otwarty w Zespole Szkól Salezjańskich w Świętochłowicach potrwa dziś [06.04.19] do godziny 13.00.

Świętochłowice: dzień otwarty w Zespole Szkół Salezjańskich   Dzień otwarty pomaga podjąć decyzję o wyborze szkoły Mateusz Kornas /Radio eM
« 1 »

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama