107,6 FM

Zabrze: Industria Live przeciwko mowie nienawiści. Festiwal odbędzie się 27 kwietnia

Festiwal Industria Live zaplanowano na 27 kwietnia w Parku Techniki Wojskowej Sztolni Królowa Luiza. Ideą festiwalu, który odbędzie się w Zabrzu jest hasło: Stop mowie nienawiści.

Jeden z pojazdów pancernych prezentowanych w zabrzańskim Parku 12C zmienił barwy. Łukasz Zasadni, znany jako Franek Mysza - w towarzystwie Śląskich Artystów Graffiti - przemalował pojazd na różowo. Wszystko w ramach happeningu zapowiadającego festiwal Industria Live, który odbędzie się właśnie w Parku Techniki Wojskowej Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu. Główną ideą koncertu jest przeciwdziałanie mowie nienawiści w internecie. Mówi Franek Mysza - śląski artysta:

Koncert odbędzie się 27 kwietnia. Dziś zorganizowano happening zapowiadający wydarzenie. Mówi Anna Franik - z Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu:

Dla wszystkich, którzy do 27 kwietnia odwiedzą podziemia Sztolni Królowa Luiza wstęp na koncert będzie bezpłatny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama