107,6 FM

Pola Nadziei w Katowicach: hospicjum św. Franciszka zorganizowało żółty marsz

Żółty marsz przeszedł ulicami Katowic. Hospicjum św. Franciszka, jak co roku, włączyło się w ogólnopolską kampanię pt.: Pola Nadziei 2019.

Żółty Marsz przeszedł dziś ulicami centrum Katowic. To wydarzenie, co roku, organizowane jest przez Hospicjum św. Franciszka. Jest częścią trwającej ogólnopolskiej kampanii Pola Nadziei, która ma uwrażliwiać młodych ludzi na potrzeby osób chorych i starszych. Symbolem akcji jest żonkil, dlatego właśnie te kwiaty uczestnicy marszu rozdawali dziś przechodniom. 

- mówiła Dorota Józef - pracownik hospicjum.

- Marsz promuje opiekę hospicyjną i jest częścią ogólnopolskiej kampanii Pola Nadziei - podkreśla Urszula Sikocińska - wiceprezes Hospicjum św. Franciszka

Więcej informacji o tym jak wspomóc hospicjum oraz o samej kampanii Pola Nadziei znajdą Państwo na stronie www.hospicjumkatowice.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama