107,6 FM

Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej zaprasza pod Tatry

XIV edycja młodzieżowego festiwalu już w maju. Można jeszcze zgłaszać swój udział.

Festiwal Twórczości Chrześcijańskiej "Szukałem Was..." to cykliczne wydarzenie organizowane przez miasto Zakopane przy współpracy zakopiańskich Parafii, Zakopiańskiego Centrum Edukacji oraz Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej, które jest adresowane przede wszystkim do młodzieży. Tegoroczna, czternasta już edycja festiwalu, odbędzie się od 10 do 12 maja pod hasłem "Człowiekowi potrzebne jest piękno krajobrazu" – są to słowa Ojca Świętego, które wygłosił podczas Mszy św. w Nowym Targu 8 czerwca 1979 r. Patronami honorowymi Festiwalu są kard Stanisław Dziwisz i abp Marek Jędraszewski.

Uczestnicy rywalizują o nagrody Burmistrza Zakopanego w dziedzinie muzyki, filmu, teatru i fotografii. Do 23 kwietnia można zgłaszać swój udział w wydarzeniu. Dla zakwalifikowanych uczestników zostaną zorganizowane warsztaty fotograficzne i filmowe, które poprowadzą wykładowcy Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.  Uczestnicy warsztatów będą uczyć pracy przed kamerą oraz montowania materiałów filmowych.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie Festiwalu.

 

 

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama