107,6 FM

Park Śląski ma nowego prezesa. To Krzysztof Opałka

Krzysztof Opałka został nowym prezesem Parku Śląskiego. Został powołany przez radę nadzorczą parku. Wcześniej dwa konkursy nie doprowadziły do wyłonienia prezesa, po tym jak z tej funkcji zrezygnowała końcem ubiegłego roku Aneta Moczkowska.

Krzysztof Opałka ma doświadczenie na rynku budowlanym. Jak czytamy w informacji przesłanej przez Park Śląski, pracował w takich branżach jak - tu cytat: budownictwo infrastrukturalne i ogólne, przemysł ciężki, materiały budowlane, recykling i rewitalizacja obszarów poprzemysłowych. Dziś nowy prezes był bardzo powściągliwy w mówieniu o planach na przyszłość.

Nowego prezesa przedstawiał Tomasz Papaj, Przewodniczący Rady Nadzorczej Parku Śląskiego.

O planach prezes ma opowiedzieć na osobnej konferencji prasowej. Przypomnijmy, że park czeka kompleksowa rewitalizacja, która ma pochłonąć 226 milionów złotych.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama