107,6 FM

Parkowanie w Katowicach: gdzie zostawić auto w Strefie Kultury?

Jak zaparkować auto w Strefie Kultury? Na parkingu między Muzeum Śląskim, a Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach stanęły nowe znaki. To element kampanii: "Parkuj kulturalnie - jesteś w Strefie Kultury".

Na znakach drogowych w katowickiej Strefie Kultury pojawiły się wieczorowe muszki. Chodzi o parking między Muzeum Śląskim, a Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Kierowcy parkujący nieprawidłowo otrzymają w ramach akcji katowickiego magistratu ulotki informacyjne, z przypomnieniem - jak parkować. Więcej o tym Marcin Krupa, prezydent Katowic:

Prezydent Katowic potwierdził, że miasto pracuje również nad systemem poboru opłat w tym miejscu. Marcin Krupa zaznaczył jednak, że póki co nie zapadła decyzja co do ceny za parking, ale katowiczanie będą mogli liczyć na zniżki.

- Kampania "Parkuj kulturalnie - jesteś w Strefie Kultury" ma nakłonić kierowców, by nie parkowali w sposób niedozwolony - tłumaczy Radiu eM Marcin Stańczyk z katowickiego magistratu.

Nie wiemy na razie kiedy za parkowanie w strefie kultury będzie trzeba płacić.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama