107,6 FM

Mary Wagner znowu aresztowana

Wyznaczono już termin rozprawy obrończyni życia.

Do kolejnego już aresztowania kanadyjskiej prolajferki doszło w Vancouver, 17 kwietnia.

- Mary próbowała ratować poczęte dzieci przed śmiercią w wyniku aborcji w klinice Everywoman, w rodzinnym Vancouver - mówi nam Jacek Kotula, który jest w bezpośrednim kontakcie z matką Mary, Jane. Z relacji, jaką otrzymał wynika, że obrończyni życia została już przesłuchana przez policję i wyznaczono na 1 maja datę rozprawy sądowej. 

Mary Wagner już kilka razy trafiała do więzienia za swoją działalność antyaborcyjną prowadzoną dotąd głównie na terenie klinik aborcyjnych w Toronto. Jej działalność polega na cichej modlitwie i rozdawaniu kobietom w klinikach białych i czerwonych róż. 

 

« 1 »
 • marek
  18.04.2019 16:10
  Boże daj jej siłę do walki z szatanem. Kanado hańba.
  doceń 10
 • g.m.
  18.04.2019 21:55
  1 maja, w Warszawie odbędzie się Marsz, powinniśmy się modlić za Mary, w sposób szczególny tego dnia! Mary Wagner to mądra i piękna kobieta, niech Bóg rozpromieni nad Nią Swoje Oblicze, a Matka Najświętsza - przytuli do Swego Serca! Kochana Mary, jesteśmy z Tobą, chociaż nas nie widać. (Tzn. czasami nas widać - byłam na spotkaniu z Mary, w Katowicach)
  doceń 8
 • abwin
  18.04.2019 23:00
  Dawniej karano z zabójstwo. Teraz w Kanadzie karzą za przeszkadzanie w usiłowaniu zabójstwa.
  doceń 8
 • g.m.
  20.04.2019 09:24
  Tak, to prawda - "dawniej karana za zabójstwo", a dzisiaj akceptuje się zabójstwo: aborcja, eutanazja, w niektórych krajach, zabija się noworodki. Natomiast karze się za słowa - za prawdę! Kto wie może doczekamy dnia, w którym za nazwanie zboczeńca zboczeńcem dostaniemy karę śmierci. Wszystko do tego zmierza - świat oszalał!
  doceń 6

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama