107,6 FM

Weselcie się, słudzy Boga!

Arcybiskup katowicki Wiktor Skworc z okazji świąt Wielkiej Nocy składa życzenia Czytelnikom "Gościa Niedzielnego" i diecezjanom.

Weselcie się już, zastępy aniołów w niebie,
Weselcie się, słudzy Boga...
Raduj się, ziemio...
Raduj się, Kościele święty, Matko nasza!

(Exsultet)

Drodzy Diecezjanie!
Czytelnicy "Gościa Niedzielnego"!

Podczas Świąt Paschalnych razem z całym Kościołem śpiewamy radosną pieśń uwielbienia: "Weselcie się już, zastępy aniołów w niebie, weselcie się, słudzy Boga...".

Przeżywając paschalne radości, życzę, aby zmartwychwstały Chrystus obdarzył nas pokojem, prawdziwym weselem i coraz silniejszą wiarą. Niech napełnia nas na nowo mocą Bożego Ducha i siłą w pokonywaniu trudności, co pozwoli z ufnością podążać ku zbawieniu.

Życzę, aby radość wielkanocnego spotkania ze Zmartwychwstałym rozpromieniła naszą codzienność. Niech paschalny entuzjazm trwa nieustannie, bo Pan blisko jest!

Z wielkanocnym pozdrowieniem "Pokój Wam"

† Wiktor Skworc

Arcybiskup Metropolita Katowicki

Katowice, Wielkanoc 2019

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama