107,6 FM

Michał Koterski o swoim nawróceniu

– Przyszedł w moim życiu taki dzień, że poprosiłem Boga z całego serca: zabierz mi obsesję picia i brania, a zrobię wszystko, żebym już nigdy nie sięgnął po żadne środki zmieniające świadomość. Minęły od tamtej pory już ponad cztery lata w trzeźwości – opowiada aktor Michał "Misiek" Koterski w wywiadzie dla "Wprost".

Koterski przyznaje, że miał Bogu wiele za złe. Gdy jednak poprosił Go: "zabierz mi obsesję picia i brania, a zrobię wszystko, żebym już nigdy nie sięgnął po żadne środki zmieniające świadomość", stało się coś niezwykłego.

- Minęły od tamtej pory już ponad cztery lata w trzeźwości – mówi aktor.

Dodaje, że gdy zdmuchiwał świeczkę w drugą rocznicę porzucenia nałogów, pomyślał, żeby Bóg pomógł mu znaleźć miłość życia i założyć rodzinę. – Trzy tygodnie później poznałem Marcelę (która - jak dodaje - nie pije alkoholu).

- Teraz wiem, że Bóg wcale mnie nie opuścił. (...) Bogu zawdzięczam życie, bo bez jego pomocy prawdopodobnie już by mnie nie było - podsumowuje Michał Koterski.

PSALM DLA KAŻDEGO- Michał Koterski- Psalmy Hutek
Małgorzata Hutek
« 1 »
 • Ewa
  23.04.2019 11:48
  Bardzo się cieszę z nawrócenia, jak również z tego artykułu. Dobrze, że ludzie, o których się mówi, dzielą się dobrem otrzymanym od Boga. Często ich złe postępowanie jest zachętą dla innych, dlatego pięknie, gdy pokazują, że życie z Bogiem daje wolność i prawdziwą radość. Życzę wytrwania i ciągłego zawierzania się Chrystusowi.
  doceń 16
 • Kasia
  23.04.2019 12:21
  I taki ludzi podziwiam, cenię .... bo są prawdziwi, autentyczni ....brawo ;-)
  doceń 12
 • gość
  24.04.2019 11:20
  W serialu "Pierwsza miłość" gra postać, która przeczy temu, co mówi.
  doceń 0
 • Anna Panna
  24.04.2019 22:54
  Baju, baju, będziesz w raju.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama