107,6 FM

Mysłowice. Finał akcji "Czyste miasto"

Uczniowie mysłowickich szkół wspólnie posprzątali lasek w okolicach stadionu i podsumowali dotychczasowe akcje porządkowania.

Finał akcji "Czyste miasto" odbył się w Mysłowicach. Uczniowie tamtejszych szkół sprzątali najbardziej zaśmiecone miejsca w okolicy. Podsumowanie działań odbyło się podczas wspólnego pikniku. Były animacje, zabawy i atrakcje kulturalne, ale też sprzątanie lasku w okolicach stadionu Górnika Mysłowice. Co można było tam znaleźć?

Walory edukacyjne całej akcji docenili dorośli, którzy przyprowadzili dzieci na dzisiejszy piknik.

Uczniowie najaktywniejszych szkół zostali nagrodzeni przez biorącego udział w dzisiejszym sprzątaniu prezydenta Mysłowic.

Mysłowice. Finał akcji "Czyste miasto"   Ilość śmieci zaskoczyła biorących udział w akcji. Marcin Iciek /Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama