107,6 FM

Katowice: Marsz Przeciwko Wykluczeniu Społecznemu i Bezdomności przeszedł ulicami miasta

Pod hasłem "Co to jest patriotyzm?" po raz 24. w Katowicach zorganizowano Marsz Przeciwko Wykluczeniu Społecznemu i Bezdomności.

Pochód ma na celu, jak co roku, zwrócić uwagę na problemy kilku grup społecznych. - Organizatorem wydarzenia jest Górnośląskie Towarzystwo Charytatywne - mówi jego prezes Deitmar Brehmer:

Górnośląskie Towarzystwo Charytatywne to organizacja, która opiekuje się bezdomnymi w Katowicach od 1989 roku. Jest jedną z pierwszych w kraju poza kościelnych i poza rządowych organizacji tego typu. Swoją pomoc kieruje głównie do osób bezdomnych i skrajnie ubogich. Każdego roku wydawanych jest tutaj ponad 110 tysięcy obiadów. Z uczestnikami marszu rozmawiała Barbara Hobzda.

Katowice: Marsz Przeciwko Wykluczeniu Społecznemu i Bezdomności przeszedł ulicami miasta   Katowice: Marsz Przeciwko Wykluczeniu Społecznemu i Bezdomności przeszedł ulicami miasta Barbara Hobzda / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama