107,6 FM

Rekolekcje weekendowe „Uzdrowienie po aborcji”

Zapraszamy na kameralne rekolekcje weekendowe dla wszystkich, którzy uczestniczyli bezpośrednio lub pośrednio w jednej lub wielu aborcjach i odczuwają z tego powodu konsekwencje emocjonalne i duchowe. Zarówno dla kobiety i mężczyzn.

Oto krótki terminarz tych spotkań:

Piwniczna 17-19 maja
Szczecin 24-26 maja
Warszawa 7-9 czerwca
Skrzatusz 5-7 lipca
Poznań październik
Informacje i zapisy: tel. 737 90 30 99
e-mail: WinnicaRacheli.poznan@outlook.com

Przeczytaj:

 

« 1 »
 • g.m.
  02.05.2019 13:01
  Piękna inicjatywa. Jednakże wystarczyłoby zakazać aborcji, żeby uniknąć tych strasznych cierpień! Zwłaszcza niewinnego, bezbronnego dziecka, któremu w bestialski sposób odebrano prawo do życia! A następnie matce, ojcu, lekarzowi, pielęgniarce; którzy przez wiele lat, a może i resztę życia, żałują tego co zrobili, cierpią i płaczą po stracie dziecka.
 • NG
  02.05.2019 22:16
  To dopiero świat pełen nienawiści tak odebrać bezbronnemu malutkiemu dziecku w bestialski sposób, krojąc je na kawałki, życie. Coś strasznego! Ludzie popierający to bestialstwo są po prostu antychrystami. Wszyscy powinni być abdykowani z Kościoła, a tymczasem są tolerowani, a nawet pozwala się im pełnić jakieś służby w katolickich wspólnota. I to też jest straszne. A co kobiet dokonujących aborcji to moje wyrazy głębokiego współczucia! Nadzieja jest dla tych co mają serce skruszone.
  doceń 3
 • g.m.
  05.05.2019 19:11
  Lekarze zalecają aborcję, ale decyzja oczywiście należy do matki! Kiedy wszyscy z jej otoczenia, doradzają jej zabicie dziecka, a sama nie potrafi podjąć właściwej decyzji, często pozostawiona sama sobie wybiera najgorsze rozwiązanie! Wypraszam sobie mówienie że : "totalną bzdurą jest stwierdzenie, że nie przeprowadza się dodatkowych badań, czy dziecko było chore..." Nie przeprowadza się takich badań! O tym mówiła wielokrotnie Pani Kaja Godek! Komu jak komu, ale Jej akurat wierzę!!!

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama