107,6 FM

Tarnowscy klerycy pokonali niepokonanych

Zajęli I miejsce podczas 15. Mistrzostw Polski Wyższych Seminariów Duchownych i Zakonnych w Piłce Nożnej.

Mecz finałowy 15. Mistrzostw Polski Wyższych Seminariów Duchownych i Zakonnych w Piłce Nożnej odbył się 2 maja. Tarnowscy klerycy pokonali w nim pięciokrotnych mistrzów tego turnieju - WSD Siedlce. Zdawałoby się niepokonanych pokonali tarnowscy klerycy, ale jak widać nazwa drużyny - Victoria - zobowiązuje. W 2017 roku WSD Tarnów zajęło w mistrzostwach trzecie miejsce, a w 2009 - drugie. Mają więc już komplet medali.

Tarnowscy klerycy pokonali niepokonanych   Radość tarnowskiej Victorii. PRONTSCREEN z filmu WSD Siedlec

Puchar ufundowany specjalnie na tę okazji przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę wręczył zwycięzcom biskup siedlecki Kazimierz Gurda.

W tegorocznych rozgrywkach wzięły udział 24 drużyny z seminariów duchownych i zakonnych z całej Polski. Kolejne mistrzostwa odbędą się za dwa lata, a ich gospodarzem będzie zwycięska drużyna, czyli WSD Tarnów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama