107,6 FM

Pamiętajmy o naszych diakonach!

Dziś diakoni naszej archidiecezji rozpoczynają bezpośrednie przygotowanie do przyjęcia święceń prezbiteratu. Wypraszajmy im oraz prowadzącemu rekolekcje kapłanowi światło Ducha Świętego.

Warto pamiętać w modlitwie o tych, którzy w przyszłości będą nam służyli w parafiach posługą sakramentalną i ludzkim wsparciem.

Po rekolekcjach, które diakoni przeżywają w tym tygodniu w Archidiecezjalnym Domu Rekolekcyjnym w Kokoszycach, wyświęci ich na kapłanów metropolita katowicki abp Wiktor Skworc w sobotę 11 maja o 10.00 podczas uroczystej Eucharystii w archikatedrze Chrystusa Króla w Katowicach.

W sobotę 11 maja opublikujemy na stronie internetowej świadectwa neoprezbiterów. Ich sylwetki znajdą się także w papierowym wydaniu „Gościa Niedzielnego” na niedzielę 19 maja.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama