107,6 FM

Świętochłowice: wstrzymano ruch tramwajów. Kursuje komunikacja zastępcza

Ruch tramwajów został wstrzymany w Świętochłowicach. Powodem jest remont torowiska. Tramwaje Śląskie uruchomiły komunikację zastępczą. Zmiany dla pasażerów będą obowiązywały do 27 maja.

Będzie ciszej, poprawi się komfort jazdy i pojawią się platformy ułatwiające wsiadanie do tramwajów. Remont torowiska w Świętochłowicach dobiega końca. Prace są  prowadzone wzdłuż ul. Bytomskiej w dzielnicy Piaśniki i mają zakończyć się 27 maja. Do tego czasu mieszkańcy muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, bo ruch tramwajów został tam całkowicie wstrzymany. - Kursuje jednak komunikacja zastępcza -podkreśla Andrzej Zowada - rzecznik prasowy Tramwajów Śląskich:

Spółka zapewnia, że dzięki inwestycji będzie ciszej, poprawi się komfort jazdy i pojawią się platformy ułatwiające wsiadanie do tramwajów. Do tego czasu pasażerowie muszą jednak uzbroić się w cierpliwość:

Więcej na temat zmian znajdą Państwo na stronie Tramwajów Śląskich.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama