107,6 FM

Śmiertelny wypadek podczas rajdu samochodowego

W trakcie rajdu samochodowego w Błotniku doszło do wypadku, kierowca i pilot ponieśli śmierć na miejscu - poinformowała PAP w niedzielę rzecznik prasowa komendy wojewódzkiej policji w Gdańsku podkom. Renata Legawiec.

"Podczas rajdu na Żuławach doszło do wypadku. Jedna z załóg kierująca Hondą wpadła do rowu melioracyjnego. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby, kierujący oraz pilot" - powiedziała rzecznik prasowa wojewódzkiej komendy policji w Gdańsku podkom. Renata Legawiec.

Na miejscu pracują policjanci oraz prokurator. "Wyjaśniamy okoliczności w jakich doszło do zdarzenia" - dodała Legawiec.

Jak podaje portal Rmf24 w związku ze zdarzeniem rajd został przerwany.

« 1 »

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama