107,6 FM

8.05.2019 | Barbara Gruszka - Zych: ciągle rozmawiamy o Prawdzie.

W programie Credo zaglądamy do książki "Życie rodzinne Zanussich." Jej autorka - Barbara Gruszka-Zych - opowiada o życiu duchowym swoich bohaterów Krzysztofa Zanussiego i jego żony Elżbiety.

- Kiedy Krzysztof Zanussi mówi o poszukiwaniu Prawdy, jego żona przerywa. Jest tylko jedna Droga, Prawda i życie - Jezus Chrystus! - wspomina Barbara Gruszka-Zych.

W programie Credo znakomita książka Basi - wnikliwej słuchaczki, z taktem i odwagą pytającej o sprawy najważniejsze - jest pretekstem do rozmowy o wierze i wyborach życiowych bohaterów - Elżbiety i Krzysztofa Zanussich.

Credo 08.05_cz1
Credo_08.05_cz2
Credo: 08.05-cz3
"Życie rodzinne Zanussich." Książka Barbary Gruszki-Zych.   "Życie rodzinne Zanussich." Książka Barbary Gruszki-Zych.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

21.00 Credo - rozmowy o wierze

21.00 Credo - rozmowy o wierze  

Porozmawiamy o muzyce od i dla Boga, o rozpoznawaniu znaków czasu, czy teraz jest czas łaski dla wierzących? Nie zabraknie też dużo dobrej muzyki.

 

 

Programy