107,6 FM

Szef MON, Mariusz Błaszczak: Święto Wojska Polskiego odbędzie się w Katowicach

Katowice będą miejscem defilady Wojska Polskiego 15 sierpnia. Decyzję ogłosił Minister Obrony Narodowej - Mariusz Błaszczak.

Ten rok jest Rokiem Powstań Śląskich. Decyzję o tym, że defilada odbędzie się w naszym regionie Minister Obrony Narodowej ogłosił w Wojewódzkim Sztabie Wojskowym w Katowicach. Mariusz Błaszczak tak ją argumentował: 

- To wyjątkowe wydarzenie w historii województwa śląskiego - komentuje marszałek Jakub Chełstowski:

Wydarzenie wspólnie zorganizuje resort obrony, Urząd Wojewódzki i Urząd Marszałkowski w Katowicach. Przypomnijmy, że już w najbliższą sobotę na Placu Sejmu Śląskiego i Placu Chrobrego w Katowicach odbędzie się Piknik Militarny.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama