107,6 FM

Rybnik: Centrum Usług Rozwoju Rodzin powstało w kompleksie Juliusz

Opieka i wsparcie dla rodziny w jednym miejscu. Tak jest od teraz w Rybniku. Za siedzibę posłuży budynek dermatologii dawnego kompleksu szpitalnego Juliusz. To właśnie tam powstało Centrum Usług Rozwoju Rodzin.

Centrum Usług Rozwoju Rodzin powstało w Rybniku. Jego siedzibą jest wyremontowany budynek szpitalny kompleksu Juliusz. - W tym ośrodku skupia się teraz działalność Rybnickiej Akademii Rodziny, w ramach której działają cztery podmioty - tłumaczy Arkadiusz Andrzejewski dyrektor Ośrodka Rodzinnej Pieczy Zastępczej:

Rybnik: Centrum Usług Rozwoju Rodzin powstało w kompleksie Juliusz   Rybnik: Centrum Usług Rozwoju Rodzin powstało w kompleksie Juliusz Mateusz Kornas / Radio eM

Remont dermatologii dawnego Juliusza kosztował miasto blisko 4 miliony złotych. - Cel był taki, aby warunki były godne XXI wieku - mówi prezydent Rybnika, Piotr Kuczera:

Z placówki mogą skorzystać osoby, które potrzebują pomocy w ramach Rybnickiej Akademii Rodziny.

Rybnik: Centrum Usług Rozwoju Rodzin powstało w kompleksie Juliusz   Rybnik: Centrum Usług Rozwoju Rodzin powstało w kompleksie Juliusz
Mateusz Kornas / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama