107,6 FM

Zapisz się na Lednicę już dziś!

Już w najbliższą sobotę ok. 100 tysięcy młodych ludzi z całej Polski spotka się na Polach Lednickich, aby modlić się tańcem i śpiewem!

Abyśmy jak najlepiej mogli przygotować się na Wasz przyjazd, zapiszcie się już dziś przez formularz zgłoszeniowy na zapisy.lednica2000.pl.
Udział w spotkaniu to dobrowolna ofiara w wysokości 12 zł.

Dlaczego warto?
Po pierwsze: SYMBOLE

Uczestnicy spotkania jak co roku otrzymają niezwykłe symbole:

- posrebrzaną pieczęć, która będzie nam przypominać, że Pan Bóg nas kocha

- przewodnik po sakramencie pokuty i pojednania „Poznaj moje serce - lednicka droga do spowiedzi”

Na księży, goszczących w tym roku na Polach Lednickich, czekają białe stuły.

Siostry zakonne otrzymają kaganki, aby móc rozświetlać światłem Chrystusa wszystkie miejsca, gdzie poprowadzi je Duch Święty.


Po drugie: PROGRAM

XXIII Spotkanie Młodych LEDNICA 2000 przebiegnie pod hasłem „Wiesz, że Cię kocham”. Na nowo odkryjemy dwa codzienne sakramenty – Eucharystię i spowiedź, w których Bóg mówi do nas „Wiesz, że Cię kocham”.

Spotkania Młodych na Polach Lednickich nieustannie zaskakują. W ubiegłym roku uczestnicy wykonywali gest mycia nóg oraz tańczyli w rytm słynnego „Tak, tak, Panie!” razem z prezydentem RP Andrzejem Dudą. W tym roku również czeka na nich wiele niespodzianek!

Poniżej przedstawiamy kilka punktów programu, które na pewno zachęcą wszystkich do zapisania się na spotkanie!

1 czerwca Pola Lednickie będą przepełnione modlitwą za księży. Wyciągając ręce nad księżmi obecnymi na spotkaniu, młodzi będą się modlić o ich cierpliwość i dobro w czasie sakramentu spowiedzi.

Tegoroczna Lednica to Polska Panama i nie zabraknie na niej elementów również stamtąd! Biskup Marek Solarczyk wraz z Bartkiem Placakiem opowie o ŚDM. Oprócz tego zatańczymy w rytmie salsy „Tak, tak, Panie!”.
.

Na uczestników czekają także stałe punkty programu, jak Koronka do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00 czy procesja Tylko Orły o 16.30.

O efekty specjalne na niebie zadba grupa akrobatyczna Żelazny, a na Drodze Trzeciego Tysiąclecia będziemy mieli okazję oglądać m.in. balet „Powołanie świętego Mateusza” czy taniec ognia.

Msza Święta, prowadzona przez arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, rozpocznie się o godzinie 20.00.

Po trzecie: SENS

Młodzież na Pola Lednickie przyjeżdża po sens, po słowo Boże, adorację i bezpośrednie spotkanie z Bogiem i drugim człowiekiem. Tego są spragnieni młodzi ludzie, którym nie daje tego dzisiejszy świat. Tyle dobra płynącego ze spotkania młodzi będą mogli doświadczyć już w najbliższą sobotę.

Czekamy na Was 1 czerwca od 8.00, ale dla tych, którzy na przyjazd zdecydują się w samą sobotę, recepcje będą otwarte przez cały dzień!

Czekamy na Wasze zgłoszenia: zapisy.lednica2000.pl

Do zobaczenia!

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama