107,6 FM

Chorzów: Zespół Szkół Sportowych z nowym basenem. Od września będzie ogólnodostępny

Uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Chorzowie znów mają swój basen. Obiekt został otwarty po gruntownym remoncie. Dziś basen osobiście testował prezydent miasta. Andrzej Kotala wziął udział w pływackiej sztafecie.

Prezydent Chorzowa zrzucił dziś garnitur i ubrał kąpielówki. Wszystko po to, by przetestować basen Zespołu Szkół Sportowych przy ul. Ryszki, który został otwarty po gruntownym remoncie. Teraz uczniowie klas pływackich znów będą mogli trenować w swojej szkole. Prezydent Andrzej Kotala wystartował razem z uczniami w sztafecie. Jak mu poszło?

Chorzów: Zespół Szkół Sportowych z nowym basenem. Od września będzie ogólnodostępny   Uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Chorzowie znów mają swój basen Agata Nurek / Radio eM

Uczniowie klas pływackich okazali się jednak nieco lepsi. Jak oceniają basen?

Od września obiekt będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców Chorzowa. Dzięki specjalnej windzie z basenu będą mogły korzystać również osoby niepełnosprawne. Koszt całej inwestycji to ponad 8 mln złotych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama