107,6 FM

Ks. Michał Łos spotkał się z Andrzejem Dudą

7 czerwca ksiądz Michał Łos, przebywający w szpitalu onkologicznym w Warszawie, obchodził swoje 31 urodziny. Jednym z gości był prezydent Andrzej Duda.

Ksiądz Michał otrzymał 24 maja świecenia kapłańskie na szpitalnym łóżku. 7 czerwca, świeżo upieczony kapłan, którego historia poruszyła wielu ludzi, obchodził swoje 31 urodziny. Podczas prywatnej uroczystości, w której wzięli udział przyjaciele i rodzina, był tort, błogosławieństwo i życzenia oraz "100 lat".

Ksiądz Michał otrzymał wyjątkowy prezent. Kapłana odwiedził sam prezydent Andrzej Duda, którego ks. Michał bardzo cenił i z którym chciał się spotkać osobiście. Dziś młody kapłan mógł mu bezpośrednio udzielić prymicyjnego błogosławieństwa. O spotkaniu poinformowali na Facebooku przyjaciele księdza Michała.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • anioł 4
  10.06.2019 17:15
  Jak sam piszesz" kapłani są dla Kościoła i dla wiernych". Ten dzielny ksiądz dał więcej Kościołowi i wiernym, niż wiele rekolekcji i homilii. To jest sens cierpienia połączony z Ofiarą Chrystusa, która może pomóc wielu ludziom. Nie jestem kanonistą ani teologiem, ale tak to rozumie.
  doceń 15
 • Ewa
  11.06.2019 08:57
  Bogu niech będą dzięki!
  doceń 4
 • Ewa
  11.06.2019 09:01
  Nawet na Gościu aktywni są ci co nienawidzą Kościoła i Kapłanów- to pokazuje siłę tego portalu i papierowego wydania- robicie dobrą robotę..Lubię Gosc.pl- od was rozpoczynam nowy dzień, a wydanie papierowe to cotyg
  doceń 3
 • Ewa
  11.06.2019 09:03
  to cotygodniowa najlepsza lektura. Rozwijajcie się dla dobra naszego kraju. Pozdrawiam redakcje
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama