107,6 FM

Katowice: piknik Tour de Pologne. Wśród atrakcji m.in. symulatory wyścigowe

Na katowickim rynku trwa piknik rodzinny pod hasłem "Wyścig po zdrowie". Organizatorzy Tour de Pologne zapraszają do aktywności na rowerach stacjonarnych i symulatorach wyścigów kolarskich.

Na stoiskach partnerskich w Katowicach można zbadać swoje zdrowie i wziąć udział w warsztatach z pierwszej pomocy. Dużą popularnością wśród mieszkańców regionu cieszy się mobilne muzeum obrazujące historię polskiego kolarstwa, które przygotowali organizatorzy Tour de Pologne:

Katowice: piknik Tour de Pologne. Wśród atrakcji m.in. symulatory wyścigowe   Mobilne muzeum Tour de Pologne Marcin Iciek / Radio eM

Piknik na katowickim rynku pod hasłem "Wyścig po zdrowie" to nie tylko muzeum, czy bezpłatne badania i warsztaty z pierwszej pomocy. Organizatorzy udostępniają też rowery stacjonarne do wspólnego treningu, a także symulatory tras kolarskich, na których można spróbować swoich sił na górskich odcinkach:

Katowice: piknik Tour de Pologne. Wśród atrakcji m.in. symulatory wyścigowe   Symulator wyścigów kolarskich Marcin Iciek / Radio eM

A jaki jest cel całej imprezy - o tym Tomasz Więcek - współorganizator:

Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy