107,6 FM

Industriada 2019 w Bytomiu: większość atrakcji do godz. 20:00

W kilkunastu miastach regionu trwa Industriada - Święto Szlaku Zabytków Techniki. W Bytomiu można zwiedzić z przewodnikiem Stację Bytom Karb Wąskotorowy i przejechać się kolejką wąskotorową do Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach.

W kilkunastu miastach regionu trwa Industriada - Święto Szlaku Zabytków Techniki. W Bytomiu można zwiedzić z przewodnikiem  Stację Bytom Karb Wąskotorowy i przejechać się kolejką wąskotorową do Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach. Na co mogą liczyć turyści w Bytomiu? Tego dowiadywał się reporter Radia eM - Marcin Iciek:

Na przejazd koleją wąskotorową w Bytomiu można się załapać co dwie godziny. Ostatni kurs do Tarnowskich Gór - i z powrotem - wyrusza o 19:00.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama