107,6 FM

Tychy i Jaworzno: brakuje kierowców autobusów

Brakuje chętnych do pracy jako kierowca autobusu. Taka sytuacja jest zarówno w Przedsiębiorstwie Komunikacji Miejskiej w Tychach, jak i w PKM Jaworzno.

Nawet 40 kierowców jest w stanie przyjąć Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach. Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Tychach zmaga się z niedoborem kierowców. W ostatnim czasie doprowadziło to do sytuacji, w której nie udało się zrealizować wszystkich zaplanowanych kursów. O sprawie informowaliśmy już miesiąc temu, ale od tej pory - jak poinformował Radio eM rzecznik spółki Michał Kasperczyk - sytuacja nie uległa poprawie:

Ludzi do pracy brakuje również w PKM Jaworzno. Zarówno w Tychach, jak i w Jaworznie dochodziło w ostatnim czasie do sytuacji, że tamtejsi pasażerowie nie doczekali się na autobus - bo na daną linię zabrakło obsady.

Więcej kierowców przydałoby się również w Tyskich Liniach Trolejbusowych. Prezes Marcin Rogala pytany o ocenę stanu zatrudnienia w spółce, odpowiada, że obecnie kierowców jest "na styk":

Więcej na ten temat powiemy w dzisiejszej eMisji specjalnej - popołudniówce Radia eM - po 15:20.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama