107,6 FM

Śląska policja szuka chętnych do pracy. Wakatów jest blisko 600

Otwarte testy dla kandydatów do policji zorganizowano dziś w Katowicach. Śląscy policjanci chcą pokazać z czym wiąże się nabór do garnizonu. Do pracy potrzeba nawet 600 nowych osób.

Kandydaci do pracy w policji mogli dziś na próbę zmierzyć się z testem sprawnościowym oraz zobaczyć, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna. Wszystko podczas otwartych zajęć organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach, która poszukuje kandydatów na blisko 600 wolnych miejsc:

Na Śląsku przez wiele lat o jedno wolne miejsce w policji starało się od 5 do nawet 10 kandydatów. W tym roku po raz pierwszy trend się odwrócił i to policja zaczęła szukać kandydatów do służby.

Dziś, by ułatwić zdanie egzaminu kandydaci mogli wziąć udział w próbnych testach, a instruktorzy przedstawiali kandydatom możliwości rozwoju w szeregach śląskiego garnizonu. Mówi nadkomisarz Paweł Komenda:

Śląska policja to największy garnizon w kraju.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama