107,6 FM

Co w numerze? #29

"Ważniejsze jest nie co, ale jak to robimy. W jaki sposób podejmujemy często tak bardzo zwykłe codzienne sprawy".

To słowa s. Agnieszki ze Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej, które ostatnio świętowało 70-lecie obecności w Pyskowicach. W artykule „Liczą się także małe spotkania” możemy przeczytać o ich powołaniu i pracy.

W numerze także relacja z pielgrzymki rodzin do Rud i panelu dla młodzieży (oba wydarzenia wpisały się w obchody 20. rocznicy wizyty Jana Pawła II w Gliwicach). Zachęcamy też do zapoznania się z projektem nowego ołtarza, który przygotowywany jest dla sanktuarium Matki Bożej Kochawińskiej.

Ponadto w numerze o sukcesie mam z Zabrza i Bielska-Białej, które w przeglądzie IMAsivo 2019 w Meksyku wytańczyły 3. miejsce, a także informacje o innych wydarzeniach i zapowiedzi tego, co przed nami.

Nowy numer "Gościa Gliwickiego" jest już dostępny w wydaniu papierowym i elektronicznym (pamiętaj o wybraniu dodatku gliwickiego).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama