107,6 FM

Marszałek województwa śląskiego przywraca na stanowisko dyrektor Teatru Rozrywki w Chorzowie

Wspólna konferencja Jakuba Chełstowskiego i Aleksandry Gajewskiej. Marszałek Województwa Śląskiego ogłosił, że odwołana wcześniej dyrektor Teatru Śląskiego wraca na stanowisko.

Przypomnijmy, decyzję o odwołaniu Aleksandry Gajewskiej z funkcji dyrektor chorzowskiego teatru, marszałek podjął niecałe trzy tygodnie temu. Miała ona związek z upublicznieniem przez jeden z lokalnych portali prywatnej rozmowy dyrektor z reżyserem Jerzym Bończakiem. Było to przed konferencją prasową zapowiadającą premierę sztuki. Marszałek uznał wtedy słowa reżysera i postawę dyrektor za "nielicującą z godnością i piastowaną funkcją".

Dziś marszałek ogłosił, że Aleksandra Gajewska została przywrócona na stanowisko dyrektora Teatru Rozrywki w Chorzowie. Mówi Jakub Chełstowski:

Mówi marszałek Jakub Chełstowski. Radio eM

 

Decyzję skomentowała też sama Aleksandra Gajewska:

Mówi Aleksandra Gajewska. Radio eM

 

Do sprawy będziemy wracać w serwisach Radia eM.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama