107,6 FM

Panama w Milówce - zapraszamy!

Byli wśród młodych pielgrzymów, którzy w styczniu tego roku przeżywali Światowe Dni Młodzieży w Panamie. Ponownie chcą przypomnieć ten czas wszystkim, którzy przybędą do kościoła Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Milówce.

Jak żywy jest latynoski Kościół? Jak wyglądają panamskie tukany? Co to jest patacones? O tym i o wielu innych sprawach opowiedzą w czwartek 27 czerwca o 19.00 Piotr Motyka i Jakub Waligóra - uczestnicy tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Panamie.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00 w nowej salce parafialnej przy kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Milówce. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Piotr Motyka był także jednym z naszych korespondentów w Panamie, którzy dzielili się z nami relacjami i zdjęciami.

Poniżej znajdziecie relacje i galerie zdjęć - także tych udostępnionych nam przez naszych pielgrzymów.

TEKSTY:

GALERIE ZDJĘĆ

A o Panamie w Bielsku-Białej-Cygańskim Lesie przeczytacie tutaj:

TEKST:

GALERA ZDJĘĆ:

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama