107,6 FM

Śląskie: co ze zwierzętami w wakacje? Gdzie można zostawić psy i koty?

Psy i koty - na czas urlopu, zostawiane na ulicy? Tak niestety w wakacje zdarza się bardzo często. Pytaliśmy gdzie można zostawić czworonogi w razie swojego wyjazdu.

Sezon urlopowy nie sprzyja czworonogom. Wiele jest pozostawionych bez opieki i trafia na ulice. Agata Nurek zainteresowała się tym tematem:

Śląskie: co ze zwierzętami w wakacje? Gdzie można zostawić psy i koty?   Warszawa 31.10.2006 Schronisko dla bezdomnych zwierzat "Na Paluchu". Jacek Zawadzki

Hotele dla zwierząt to jedna z opcji dla psów i kotów w wakacje. Właściciele czworonogów pytaliśmy co zamierzają zrobić w ten letni czas ze swoimi pupilami:

Opcji dla zwierząt zatem jest wiele. Ostatecznie, zawsze psiaka można zabrać ze sobą.

Śląskie: co ze zwierzętami w wakacje? Gdzie można zostawić psy i koty?   Schroniska - to tu sporo czworonogów trafia latem z ulicy Agata Nurek / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama