107,6 FM

Katowice: nowe stacje systemu wypożyczania rowerów miejskich

Coraz więcej możliwości wypożyczania roweru w Katowicach. Otworzono kolejnych 10 stacji. Poinformował o tym na placu Miarki prezydent miasta - Marcin Krupa.

Plac Miarki, ul. Uniczowska, ul. Kolista na Giszowcu i placu Hlonda - to tylko niektóre miejsca w Katowicach, w których otworzono kolejne stacje wypożyczania rowerów. W sumie do dyspozycji mieszkańców jest 10 nowych stacji - mówi prezydent Katowic Marcin Krupa:

W Katowicach jest już 76 stacji wypożyczania rowerów miejskich.  - Stacje są otwierane tam, gdzie chcieli tego mieszkańcy - mówił Marcin Krupa:

W systemie roweru miejskiego zapisanych jest 50 tysięcy osób.

Katowice: nowe stacje systemu wypożyczania rowerów miejskich   Mapa ścieżek rowerowych w Katowicach Ewa Lipka / UM Katowice
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama