107,6 FM

26.06.2019 | Sakramenty? Co naprawdę o nich wiemy?

Sakramenty. Czym są? Skąd się wzięły? Jak działają? I co zrobić, by zmieniały nasze życie? O tym rozmawiać będę z ks. Grzegorzem Strzelczykiem. Dominika Szczawińska - zapraszam.

26.06.2019 | Sakramenty? Co naprawdę o nich wiemy?   ks. Grzegorz Strzelczyk

Teologia, historia i trochę filozofii - po to by lepiej zrozumieć, czym są sakramenty. I obietnica, że nie będziemy bujać w obłokach, za to będzie prosto i na temat!

Skąd sakramenty się wzięły i dlaczego będziemy rozmawiać o Starym Przymierzu?

O łasce stworzonej i niestworzonej... I o tym, po co nam takie rozróżnienie.

Definicja sakramentów i polemika ze świętym Augustynem.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

O audycji

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór

Poniedziałek-Czwartek, 20.00 - Boski wieczór  

„Boski wieczór” to letnia propozycja Radia eM. Dobre lektury, nie tylko o wierze i Panu Bogu, w każdy poniedziałek poleca Dominika Szczawińska.

We wtorki Kasia Widera odsłoni przed Wami Kościół młodych.

W środy na wakacyjny magazyn Credo zaprasza Dominika Szczawińska.

Jeśli chcecie poznać receptę na szczęśliwy związek małżeński, włączcie radioodbiornik w czwartek. O pięknie relacji damsko-męskich opowie ks. Marek Dziewięcki.

Programy