107,6 FM

Last minute i paszporty w Sosnowcu, czyli kampania Sosnowiec All Inclusive

Sosnowiec All Inclusive - pod takim hasłem rusza kampania, którą miasto chce zachęcić turystów do zwiedzania miasta. Samorząd wydał katalog "Last minute", opisujący 10 największych atrakcji Sosnowca. Przyjeżdżający do Sosnowca mogą liczyć także na paszporty.

Nowa kampania "Sosnowiec All Inclusive" nacechowania jest humorem. - O paszportach w Sosnowcu mówi ich pomysłodawca - Michał Mercik z Urzędu Miejskiego w Sosnowcu:

 

To propozycja, jak słyszeliśmy, głównie dla tych, którzy jeszcze Sosnowca nie znają. Dla mieszkańców samorząd wymyślił zaś konkurs fotograficzny i filmowy. Ci, którzy wyjeżdżają na wakacje jednak poza Sosnowiec mogą zrobić zdjęcie lub filmik, na których widać, jak promują swoje miasto - tłumaczy Jerzy Łakomski, fotografik i juror konkursu:

Prace można przysyłać do 2 września. Zwycięzca otrzyma 5 tysięcy złotych, przewidziano również 5 nagród pocieszenia - po tysiącu złotych.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama