107,6 FM

Konkurs: wygraj trzy noclegi w VISIT Zakopane!

Przypominamy o konkursie w sobotnim Magazynie Ekstremalnym. Do wygrania jest voucher na trzy noclegi w komfortowych apartamentach w Zakopanem dla maksymalnie 4-osobowej rodziny.

Wymyśl hasło lub wierszyk łączące Radio eM i konie i wyślij na nr 7168 zaczynając sms od słowa EMKA. Koszt smsa 1,23zł brutto.

Do wygrania pobyt na 3 noce w komfortowych apartamentach VISIT Zakopane w Zakopanem dla maksymalnie 4-osobowej rodziny. Autor najfajniejszego hasła otrzyma od nas taki voucher.

Na smsy czekamy do piątku (19.07), do 12.00. Ogłoszenie zwycięzcy w sobotnim Magazynie Ekstremalnym Radia eM (między 9 a 10.00). Do zwycięzcy zadzwonimy w czasie tego sobotniego magazynu.

W poprzedniej edycji zwyciężył wierszyk: Przyszedł do radia pewien turysta, który za sobą wspinaczek miał trzysta. Pyta redaktor: co jest pięknego w wchodzeniu po górach? Zupełna cisza i piękna natura. - A jak Pan sobie radzi w życia natłoku? Włączam Radio eM i mam święty spokój! Bo wielkie miłości to do siebie mają, że owoc przynoszą gdy się uzupełniają.

* Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Gość Media (Organizator). Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia konkursu. Dalsze informacje o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o zasadach przetwarzania i przysługujących Pani/Panu prawach znajdują się w Regulaminie konkursu (Regulamin), dostępnym w siedzibie Organizatora oraz na stronie https://www.igomedia.pl/Regulaminy.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją Regulaminu.

 


https://WWW.VISITZAKOPANE.PL

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama