107,6 FM

Katowice: Fundacja Napraw Sobie Miasto zorganizowała urodziny niedziałających schodów na dworcu PKP

Był torcik, świeczki i goście - Katowice są chyba jedynym miastem, w których obchodzi się rocznicę nie działania ruchomych schodów na dworcu.

O tym, że to wstyd, że w ciągu dwóch lat nie udało się ich naprawić przypominali urzędnikom i kolejarzom przedstawiciele Fundacji Napraw Sobie Miasto. Mówi Jacek Malinowski z fundacji:

Według ostatnich informacji w lipcu PKP ma ruszyć z pracami. Stare schody mają zostać zdemontowane, a w ich miejsce pojawią się nowe ruchome.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Vidariel
    07.07.2019 15:57
    Schody nie działają, co drugi dzień psują się też windy i masa ludzi z bagażami jest zmuszona chodzić 2 piętra z parkingu podziemnego schodami, które mają zatrważającą szerokość jednego metra. To jest jakiś ponury żart.
    doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama